کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار

قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار

قیمت سمپاش پشت تراکتوری با مخزن های متنوعی از جنس فایبر گلاس، با گنچایش مخزن۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، لیتری و بالاتر، که هر کدام به شکل بوم دار و یا لانس دار در اغلب کارخانجات تولید، و ساخت این دستگاه کاملا متغییر با دیگر نمونه ها می باشد، به این دلیل که ساختار تولید این کارخانجات بر گرفته از معیار های مهندسین اروپائی می باشد. حال اگر این نمونه از دستگاه ساخت ماشین سازان داخلی باشد، حدود ۲۰ درصد به نسبت نمونه های مشابه خارجی ارزانتر می باشد. که در ادامه به دلایل آن اشاره خواهیم کرد. و در ضمن تامین قطعات مورد نیاز دستگاه های سمپاش داخلی راحت تر صورت می پذیرد.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت کارخانه سمپاش های پشت تراکتوری در تهران

استان تهران را می توان از جمله با اعتبار ترین نقطه ها در کشور نام برد. به همین منظور کارخانجاتی که در این شهر مشغول به کار هستند به این دلیل که تجهیزات تولید شده در این شرکت در تمامی نقطه های کشور به کار گرفته می شوند و در برخی مواقع نیز این دستگاه های تولید شده در بحث صادرات نیز گام برمی دارد. به همین منظور تولیدات این کارخانجات به نسبت دیگر شهر ها به گونه ای می باشد که طبق استاندارد های جهانی و اروپائی ساخته می شود که در صورت به کار گیری با بار سنگین نیز جواب خود را پس دهد و قطعات آن به گونه ای می باشد که در شرایط لازم و حساس نیز به راحتی بتوان تمامی نمونه های آن را به دست آورد.

برای مثال یک نمونه از دستگاه سمپاش پشت تراکتوری تولید شده در کارخانجات تهران را برای شما با ذکر قیمت درب کارخانه و مشخصات قطعات آن بیان خواهیم کرد تا تفاوت نمونه های استاندارد تولید شده را با دیگر نمونه های مشابه مقایسه کرده و تفاوت را به وضوع مشاهده کرد.

  • قیمت این دستگاه ها از ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان شروع شده، به بالا، آن هم با توجه به نوع موتور، و تجهیزات دستگاه متغییر می باشد.
  • گنجایش این دستگاه ۴۰۰ لیتر می باشد.
  • وزن این سمپاش حدود ۱۴۰ کیلو گرم، با طول ۱۸۰، و عرض ۸۰، و ارتفاع ۱۶۰ سانتیمتر می باشد.
  • دور پمپ ۵۴۰، با توان ۱۰، و طول پاشش ۸، و طول پاشش لانس ها حدود ۱۲ متر می باشد.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

تذکر: طبق سفارشات مشتری امکان تغییر برخی از تجهیزات درون نمونه های مختلفی از سمپاش وجود دارد و به همان نسبت قیمت نیز تغییر می کند و ضمنا با توجه به تغییرات اقتصادی نیز امکان برخی تغییرات در قیمت ذکر شده این دستگاه یا دیگر نمونه ها نیز وجود دارد.

خرید ارزان قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری

در بسیاری از مواقع دیده شده که برخی از کشاورزان یا متقاضیان خرید نمونه های مختلف دستگاه سمپاش از سبک گرفته تا نمونه های سنگین آن، با مراجعه به بازار و رو به رو شدن با قیمت ها نیز به صورت جدی شاکی شده و از خرید آن دست می کشند. حال این سوال برای ما پیش می آید که آیا این خریداران به فکر ارتباط گرفتن با کارخانه هم هستند تا از مزایای کارخانه نیز برخوردار شوند. چرا در این میان سود ها و خدمات داده شده از طرف این مراکز را نمایندگی ها و واسطه ها و یا دلالان از آن برخوردار شوند و نهایت لذت را ببرند و این خدمات شامل حال متقاضیان دیگر که از جمله آن کشاورزان و باغداران را می توان مثال زد بی نصیب بمانند، در حالی که این گروه از متقاضیان دستگاه های سمپاش نیاز بیشتری به این خدمات دارند تا در پرداخت هزینه های اعمال شده بتوانند راحت تر پاسخگو باشند.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری تولید و عرضه شده از درب کارخانه را اگر با نمونه های موجود در بازار مقایسه ای صورت پذیرد از درب کارخانه تا بازار چیزی حدود ۳ تا ۴ دست این دستگاه به چرخش در می آید که به صورت دیفالت هر کدام اگر حدود ۵ درصد صود به خود ارائه دهند، در آخر چیزی در حدود ۲۰ درصد اختلاف بین کارخانه و بازار وجود دارد. برای مثال اگر نمونه ۸۰۰ لیتری آن را مورد بحث قرار دهیم از درب کارخانه با پمپ ایتالیایی نیمه هیدرولیک و طول بال ۱۹ متر ۲۷۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان نیز می باشد که در بازار در کمترین حالت نیز از ۳۵۰۰۰۰۰۰ میلیون به بالا می باشد که اگر خریداری از قیمت ها اطلاع داشته باشد این تفاوت را به وضوح مشاهده خواهد کرد.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قطعات تشکیل دهنده سمپاش پشت تراکتوری

دستگاه سمپاش به صورت کلی تشکیل شده از قطعاتی می باشد که در فرآیند پاشش هر یک به نوعی ایفای نقش خواهند کرد. و در این ضمینه اگر یکی از قطعات به کار گرفته شده از قدرت کافی برخوردار نباشد به نسبت دیگر قطعات از جمله مخزن، پمپ و باله مشکل اساسی در امر پاشش به و.جود می آورد و روند کار به تعطیلی منجر می شود. به همین منظور اشاره ای خواهیم داشت به قطعات به کار رفته در یک دستگاه سمپاش، تا در زمان خرید یا تعمیرات نیز به راحتی از جزئیات آن با خبر باشیم و کار هر یک را بدانیم.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

  1. شاسی سمپاش که تماما از جنس فولاد بوده که با بروز فشار و حرکات شدید بالا و پائین شده در مزارع کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود. و در نگاهی دیگر کار شاسی نگهداری مخزن پمپ، بوم و دیگر متعلقات بر سر جای خود می باشد، تا از آسیب جلو گیری به عمل آید.
  2. مخزن سمپاش که در سه حالت وجود دارد ۱- مخزن اصلی که کار نگهداری سموم را به عهده دارد. ۲- مخزن شستشوی مدار. ۳- مخزن شستشوی دست. و هر کدام از این مخازن کار خاصی را به عهده دارند. و تمامی نمونه های آن از جنس پلی اتیلن پیش رفته بوده که با برخورد با سموم هیچ گونه تغییراتی درون آنها به وجود نیاید و رسوب نکند و سوراخ نشود. که یک مخزن با کیفیت تمامی این شاخصه ها را می بایست داشته باشد.
  3. پمپ دستگاه – پمپ از جمله قطعاتی در یک دستگاه به شمار می آید که کار مکش و پاشش را نیز به عهده دارد، که با نوجه به حجم مخزن و طول باله ها قدرت آن کم و یا زیاد می شود. پمپ های سمپاش تراکتوری اغلب در سه حالت مختلف در بازار موجود می باشد که در رده بندی آن ۱- ایتالیایی ۲- ترک ۳- چین قرار دارد.
  4. بوم سمپاش – این قسمت از جمله کاربردی قسمت ها در یک دستگاه می باشد، به این دلیل که تمامی قسمت ها به نوعی کار خود را انجام می دهند و مراحل طی می شود تا به مرحله آخر یعنی پاشش ختم شود. در این قسمت کار پایانی به عهده باله ها می باشد که با توجه به قدرت پمپ و حجم مخزن طول بوم نیز مشخص می شود که این قسمت از متراژ ۸ شروع می شود و تا ۲۶ متر نیز ادامه دارد.
  5. گاردن  این قسمت از دستگاه محوری می باشد بین دستگاه تراکتور و سمپاش. کار گاردن نیروی حرکتی اعمال شده از تراکتور را به دستگاه سمپاش انتقال می دهد که به واسطه آن دستگاه به حرکت در می آید.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

انواع سمپاش پشت تراکتوری دست دوم را از کجا بخریم

در برخی از موارد دیده شده که به دلیل وسعت بالای مزارع و یا باغات دستگاه سمپاش موجود در کار زارع جوابگوی نیاز و یا پاسخگو به سطح زیر کشت نمی باشد. و در پاره ای از مواقع مالک دستگاه شغل سم پاشی را دارد و دستگاه سمپاشی که در اختیار دارد جوابگو به کارش نیست. به همین منظور اقدام به تعویض و یا ارتقاع آن می کند و بعد از انجام این کار به سمپاش قبلی احتیاجی نیست و به همین منظور آن را به مراکز معتبر خرید و فروش این دستگاه ها داده تا مورد مصرف افراد دیگر قرار بگیرد. به همین منظور اگر با مراکز معتبر یا فروشگاه های بزرگ عرضه سمپاش در کشور مراجعه شود، بدون شک با برخی از نمونه های دست دوم این دستگاه ها رو به رو خواهید شد. و با قیمتی در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پائین تر از قیمت نو آن را می توان خریداری کرد. پس اگر در این رابطه قصد بر خرید دستگاه دست دوم را دارید با ارتباط گرفتن با مشاوران فروش مجموعه های بزرگ عرضه دستگاه های سمپاش سبک و سنگین می توان اطلاعاتی در خصوص این دستگاه ها به دست آورد و با اطلاعاتی بیشتر اقدام به خرید آن کرد.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

فروش سمپاش پشت تراکتوری بوم دار در اندازه های متنوع

برای خرید یا بازدید از انواع مختلف سمپاش های تراکتوری بوم دار نیاز هست که با یک مرکز ارتباط برقرار کرد تا انواع متنوع این دستگاه ها را تولید و یا واردات آن را انجام دهد. تا با نمونه های مختلف این دستگاه ها آشنا شده و تنوع را در آن به وضوح مشاهده کنیم تا در انتخاب بتوان به راحتی تمامی نمونه ها را مورد بحث و بررسی قرار داد تا در ادامه اگر به خرید منجر شد دیگر شک و شبهه ای به وجود نیاید. حال در این راستا تعداد شرکت هایی که به این شکل در حال فعالیت هستند انگشت شمار می باشد که برای خرید تمامی نمونه ها را به معرض دید مشتری قر ار می دهند تا انتخابی دقیق صورت پذیرد. ضمنا فروش سمپاش از جانب این مراکز با قیمت هایی صورت می پذیرد که به نسبت بازار اختلاف فاحشی را شامل می شود و برای مشتری و یا خریدار بسیار عالی بوده، چرا که در این باره احتیاج به پرداخت قیمت بالا نیست و در حالتی دیگر اینکه از دخالت افراد سود جو در این معامله دیگر خبری نیست.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

خرید و فروش عمده و تک سمپاش ۴۰۰ لیتری پشت تراکتوری

در برخی از موارد دیده شده که فروشگاه هایی در برخی از شهر های بزرگ اقدام به خرید انواع مختلف سمپاش در تعداد بالا یا عمده می کنند، و در حالتی دیگر اینکه این افراد با قابلیت هایی که دارند صادرات این دستگاه ها را استارت زده اند. که در بین نمامی نمونه های دستگاه سمپاش می توان به ۴۰۰ لیتری پشت تراکتوری اشاره داشت. به این دلیل که این نمونه از سمپاش به عنوان تعادلی در بین تمامی نمونه ها به شمار می آید. سمپاش های ۴۰۰ لیتری به گونه ای می باشد که از بابت فضای اشغالی به نسبت دیگر موارد جای کمتری می گیرد و استاندارد می باشد. و در حالتی دیگر اینکه این نمونه از دستگاه را می توان به راحتی از حالت بوم خارج کرد و به حالت شیلنگ دار با قرقره تبدیل کرد و یا اینکه هر دو حالت را می توان بر روی آن سوار کرد. و در نگاهی دیگر اینکه با دستگاه های کشنده ضعیف مانند تراکتور های ۴ سیلندر نیز امکان حمل و یا جا به جائی سمپاش های ۴۰۰ لیتری وجود دارد. تمامی قابلیت های ذکر شده در خصوص سمپاش های ۴۰۰ لیتری سبب شده تا کشاورزان بسیاری برای بهره وری در مزارع خود این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند، تمامی این موارد همگی بر قابلیت های این دستگاه می افزاید.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت قطعات و سمپاش ۴۰۰ لیتری لانس دار

دستگاه سمپاش ۴۰۰ لیتری با توجه به نمونه مخزن و طراحی که در تولید آن صورت گرفته قیمت گذاری می شود. در این نمونه از دستگاه که مورد بحث قرار دادیم باله ها حذف شده که این خود تا حدودی قیمت ها را کاهش می دهد. سمپاش های ۴۰۰ لیتری در ۳ حالت مخزن سبز طرح ترک، زرد، و سفید می باشد که هر کدام از این موارد با توجه به درخواست مشتری با پمپ های ایتالیایی، ترک، و یا چین مجهز می شود که با توجه به پمپ های تعیین شده از جانب مشتری طول شیلنگ آن تغییر می کند. در این حالت اگر از پمپ های ایتالیایی بهره برده شود این امکان وجود دارد تا از دو شیلنگ خروجی سم بهره برد، به این دلیل که قدرت موجود در این پمپ جوابگوی نیاز ما می باشد. قیمت تعیین شده در این سمپاش نمونه مخزن سبز آن با پمپ ایتالیایی چیزی در حدود ۹۵۰۰۰۰۰ ترک ۷۵۰۰۰۰۰ چین ۷۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان می باشد. که همین دستگاه با مخزن زرد و سفید نیز با ایتالیا ۸۳۰۰۰۰۰ ترک ۶۵۰۰۰۰۰ چین ۶۰۰۰۰۰۰ میلیون می باشد که تمامی قیمت های ذکر شده امکان کاهش و یا افزایش را دارد آن هم با توجه به نوسانات بازار این تغییرات به وجود می آید.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

سفارش دستگاه :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست قیمت، می بایست با مدیران فروش مجموعه کشت و صنعت بردیا از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش پشتی تراکتوری

قیمت فروش سمپاش پشتی تراکتوری توربین باغی

قیمت فروش سمپاش پشتی تراکتوری توربین باغی در بازار با نوساناتی همراه می باشد، که …

کانال تلگرام