کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار

قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار

قیمت سمپاش پشت تراکتوری با مخزن های متنوعی از جنس فایبر گلاس، با گنچایش مخزن۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، لیتری و بالاتر، که هر کدام به شکل بوم دار و یا لانس دار در اغلب کارخانجات تولید، و ساخت این دستگاه کاملا متغییر با دیگر نمونه ها می باشد، به این دلیل که ساختار تولید این کارخانجات بر گرفته از معیار های مهندسین اروپائی می باشد. حال اگر این نمونه از دستگاه ساخت ماشین سازان داخلی باشد، حدود ۲۰ درصد به نسبت نمونه های مشابه خارجی ارزانتر می‌باشد. که در ادامه به دلایل آن اشاره خواهیم کرد. و در ضمن تامین قطعات مورد نیاز دستگاه های سمپاش داخلی راحت تر صورت می‌پذیرد.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت کارخانه سمپاش های پشت تراکتوری در تهران

استان تهران را می‌توان از جمله با اعتبار ترین نقطه ها در کشور نام برد. به همین منظور کارخانجاتی که در این شهر مشغول به کار هستند به این دلیل که تجهیزات تولید شده در این شرکت در تمامی نقطه های کشور به کار گرفته می‌شوند و در برخی مواقع نیز این دستگاه های تولید شده در بحث صادرات نیز گام برمی‌دارد. به همین منظور تولیدات این کارخانجات به نسبت دیگر شهر ها به گونه ای می‌باشد که طبق استاندارد های جهانی و اروپائی ساخته می‌شود که در صورت به کار گیری با بار سنگین نیز جواب خود را پس دهد و قطعات آن به گونه ای می‌باشد که در شرایط لازم و حساس نیز به راحتی بتوان تمامی نمونه های آن را به دست آورد.

برای مثال یک نمونه از دستگاه سمپاش پشت تراکتوری تولید شده در کارخانجات تهران را برای شما با ذکر قیمت درب کارخانه و مشخصات قطعات آن بیان خواهیم کرد تا تفاوت نمونه های استاندارد تولید شده را با دیگر نمونه های مشابه مقایسه کرده و تفاوت را به وضوع مشاهده کرد.

 

 • قیمت این دستگاه ها از ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان شروع شده، به بالا، آن هم با توجه به نوع موتور، و تجهیزات دستگاه متغییر می‌باشد.
 • گنجایش این دستگاه ۴۰۰ لیتر می باشد.
 • وزن این سمپاش حدود ۱۴۰ کیلو گرم، با طول ۱۸۰، و عرض ۸۰، و ارتفاع ۱۶۰ سانتیمتر می‌باشد.
 • دور پمپ ۵۴۰، با توان ۱۰، و طول پاشش ۸، و طول پاشش لانس ها حدود ۱۲ متر می‌باشد.

تذکر: طبق سفارشات مشتری امکان تغییر برخی از تجهیزات مختلفی از این سمپاش وجود دارد. به همان نسبت قیمت نیز تغییر می‌کند و ضمنا با توجه به تغییرات اقتصادی نیز امکان برخی تغییرات در قیمت ذکر شده این دستگاه یا دیگر نمونه ها نیز وجود دارد.

 

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

 

 

خرید ارزان قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری

 

در بسیاری از مواقع دیده شده که برخی از کشاورزان یا متقاضیان خرید نمونه های مختلف دستگاه سمپاش از سبک گرفته تا نمونه های سنگین آن، با مراجعه به بازار و رو به رو شدن با قیمت ها نیز به صورت جدی شاکی شده و از خرید آن دست می‌کشند. حال این سوال برای ما پیش می‌آید که آیا این خریداران به فکر ارتباط گرفتن با کارخانه هم هستند تا از مزایای کارخانه نیز برخوردار شوند. چرا در این میان سود ها و خدمات داده شده از طرف این مراکز را نمایندگی ها و واسطه ها و یا دلالان از آن برخوردار شوند و نهایت لذت را ببرند.

این خدمات شامل حال متقاضیان دیگر که از جمله آن کشاورزان و باغداران را می‌توان مثال زد بی نصیب بمانند، در حالی که این گروه از متقاضیان دستگاه های سمپاش نیاز بیشتری به این خدمات دارند تا در پرداخت هزینه های اعمال شده بتوانند راحت تر پاسخگو باشند.

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری تولید و عرضه شده از درب کارخانه را اگر با نمونه های موجود در بازار مقایسه ای صورت پذیرد از درب کارخانه تا بازار چیزی حدود ۳ تا ۴ دست این دستگاه به چرخش در می‌آید که به صورت دیفالت هر کدام اگر حدود ۵ درصد صود به خود ارائه دهند. در آخر چیزی در حدود ۲۰ درصد اختلاف بین کارخانه و بازار وجود دارد. برای مثال اگر نمونه ۸۰۰ لیتری آن را مورد بحث قرار دهیم.

 

از درب کارخانه با پمپ ایتالیایی نیمه هیدرولیک و طول بال ۱۹ متر ۲۷۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان نیز میباشد باشد که در بازار در کمترین حالت نیز از ۳۵۰۰۰۰۰۰ میلیون به بالا می‌باشد که اگر خریداری از قیمت ها اطلاع داشته باشد این تفاوت را به وضوح مشاهده خواهد کرد.

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قطعات تشکیل دهنده سمپاش پشت تراکتوری

 

دستگاه سمپاش به صورت کلی تشکیل شده از قطعاتی می‌باشد که در فرآیند پاشش هر یک به نوعی ایفای نقش خواهند کرد. و در این ضمینه اگر یکی از قطعات به کار گرفته شده از قدرت کافی برخوردار نباشد به نسبت دیگر قطعات از جمله مخزن، پمپ و باله مشکل اساسی در امر پاشش به و.جود می آورد و روند کار به تعطیلی منجر می‌شود. به همین منظور اشاره ای خواهیم داشت به قطعات به کار رفته در یک دستگاه سمپاش، تا در زمان خرید یا تعمیرات نیز به راحتی از جزئیات آن با خبر باشیم و کار هر یک را بدانیم.

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

شاسی سمپاش که تماما از جنس فولاد بوده که با بروز فشار و حرکات شدید بالا و پائین شده در مزارع کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود.

در نگاهی دیگر کار شاسی نگهداری مخزن پمپ، بوم و دیگر متعلقات بر سر جای خود می باشد، تا از آسیب جلو گیری به عمل آید.

مخزن سمپاش که در سه حالت وجود دارد:

۱- مخزن اصلی که کار نگهداری سموم را به عهده دارد

۲- مخزن شستشوی مدار. ۳- مخزن شستشوی دست.

و هر کدام از این مخازن کار خاصی را به عهده دارند. و تمامی نمونه های آن از جنس پلی اتیلن پیش رفته بوده که با برخورد با سموم هیچ گونه تغییراتی درون آنها به وجود نیاید و رسوب نکند و سوراخ نشود. که یک مخزن با کیفیت تمامی این شاخصه ها را می بایست داشته باشد.

پمپ های سمپاش تراکتوری اغلب در سه حالت مختلف در بازار موجود می باشد که در رده بندی آن ۱- ایتالیایی ۲- ترک ۳- چین قرار دارد.

 

بوم سمپاش – این قسمت از جمله کاربردی قسمت ها در یک دستگاه می باشد، به این دلیل که تمامی قسمت ها به نوعی کار خود را انجام می دهند و مراحل طی می شود تا به مرحله آخر یعنی پاشش ختم شود. در این قسمت کار پایانی به عهده باله ها می‌باشد که با توجه به قدرت پمپ و حجم مخزن طول بوم نیز مشخص می شود که این قسمت از متراژ ۸ شروع می شود و تا ۲۶ متر نیز ادامه دارد.

 

گاردن  این قسمت از دستگاه محوری می باشد بین دستگاه تراکتور و سمپاش. کار گاردن نیروی حرکتی اعمال شده از تراکتور را به دستگاه سمپاش انتقال می دهد که به واسطه آن دستگاه به حرکت در می‌آید.

 

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

انواع سمپاش پشت تراکتوری دست دوم را از کجا بخریم

 

در برخی از موارد دیده شده که به دلیل وسعت بالای مزارع و یا باغات دستگاه سمپاش موجود در کار زارع جوابگوی نیاز و یا پاسخگو به سطح زیر کشت نمی‌باشد. و در پاره ای از مواقع مالک دستگاه شغل سم پاشی را دارد و دستگاه سمپاشی که در اختیار دارد جوابگو به کارش نیست. به همین منظور اقدام به تعویض و یا ارتقاع آن می کند و بعد از انجام این کار به سمپاش قبلی احتیاجی نیست و به همین منظور آن را به مراکز معتبر خرید و فروش این دستگاه ها داده تا مورد مصرف افراد دیگر قرار بگیرد. به همین منظور اگر با مراکز معتبر یا فروشگاه های بزرگ عرضه سمپاش در کشور مراجعه شود. بدون شک با برخی از نمونه های دست دوم این دستگاه ها رو به رو خواهید شد. و با قیمتی در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پائین تر از قیمت نو آن را می توان خریداری کرد. پس اگر در این رابطه قصد بر خرید دستگاه دست دوم را دارید با ارتباط گرفتن با مشاوران فروش مجموعه های بزرگ عرضه دستگاه‌ های سمپاش سبک و سنگین می‌توان اطلاعاتی در خصوص این دستگاه ها به دست آورد و با اطلاعاتی بیشتر اقدام به خرید آن کرد.

 

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

فروش سمپاش پشت تراکتوری بوم دار در اندازه های متنوع

 

 

برای خرید یا بازدید از انواع مختلف سمپاش های تراکتوری بوم دار نیاز هست که با یک مرکز ارتباط برقرار کرد تا انواع متنوع این دستگاه ها را تولید و یا واردات آن را انجام دهد.

با نمونه های مختلف این دستگاه ها آشنا شوید و تنوع در این محصول را به وضوح مشاهده نمایید تا در انتخاب خود بتوانید به راحتی تمامی نمونه ها را مورد بحث و بررسی قرار دهید. اگر به خرید منجر شد دیگر شک و شبهه ای به وجود نیاید.

حال در این راستا تعداد شرکت هایی که به این شکل در حال فعالیت هستند انگشت شمار می باشد که برای خرید تمامی نمونه ها را به معرض دید مشتری قرار می‌دهند تا انتخابی دقیق صورت پذیرد. ضمنا فروش سمپاش از جانب این مراکز با قیمت هایی صورت می پذیرد که به نسبت بازار اختلاف فاحشی را شامل می‌شود. برای مشتری و یا خریدار بسیار عالی بوده، چرا که در این باره احتیاج به پرداخت قیمت بالا نیست و در حالتی دیگر اینکه از دخالت افراد سود جو در این معامله دیگر خبری نیست.

 

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

خرید و فروش عمده و تک سمپاش ۴۰۰ لیتری پشت تراکتوری

 

در برخی موارد دیده شده که فروشگاه هایی در شهر های بزرگ اقدام به خرید انواع مختلف سمپاش به صورت عمده خریداری می‌کنند. در حالتی دیگر اینکه این افراد با قابلیت هایی که دارند صادرات این دستگاه ها را استارت زده اند.

 

از نمونه های دستگاه سمپاش، می توان به ۴۰۰ لیتری پشت تراکتوری اشاره کرد. به این دلیل که این نمونه از سمپاش به عنوان تعادلی در بین تمامی نمونه ها به شمار می‌آید. سمپاش های ۴۰۰ لیتری به گونه ای می باشد که از بابت فضای اشغالی به نسبت دیگر موارد جای کمتری می گیرد و استاندارد می باشد. در حالتی دیگر اینکه این نمونه از دستگاه را می توان به راحتی از حالت بوم خارج کرد و به حالت شیلنگ دار با قرقره تبدیل کرد و یا اینکه هر دو حالت را می توان بر روی آن سوار کرد.

 

نگاهی دیگر اینکه با دستگاه های کشنده ضعیف مانند تراکتور های ۴ سیلندر نیز امکان حمل و یا جا به جایی سمپاش های ۴۰۰ لیتری وجود دارد. تمامی قابلیت های ذکر شده در خصوص سمپاش های ۴۰۰ لیتری سبب شده تا کشاورزان بسیاری برای بهره وری در مزارع خود این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند. تمامی این موارد همگی بر قابلیت های این دستگاه می افزاید.

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت قطعات و سمپاش ۴۰۰ لیتری لانس دار

 

دستگاه سمپاش ۴۰۰ لیتری با توجه به نمونه مخزن و طراحی که در تولید آن صورت گرفته قیمت گذاری می شود. در این نمونه از دستگاه که مورد بحث قرار دادیم باله ها حذف شده که این خود تا حدودی قیمت ها را کاهش می دهد. سمپاش های ۴۰۰ لیتری در ۳ حالت مخزن سبز طرح ترک، زرد، و سفید می باشد که هر کدام از این موارد با توجه به درخواست مشتری با پمپ های ایتالیایی، ترک، و یا چین مجهز می شود که با توجه به پمپ های تعیین شده از جانب مشتری طول شیلنگ آن تغییر می کند.

 

اگر از پمپ های ایتالیایی بهره برده شود این امکان وجود دارد تا از دو شیلنگ خروجی سم بهره برد، به این دلیل که قدرت موجود در این پمپ جوابگوی نیاز ما می‌باشد. قیمت تعیین شده در این سمپاش نمونه مخزن سبز آن با پمپ ایتالیایی چیزی در حدود ۹۵۰۰۰۰۰ ترک ۷۵۰۰۰۰۰ چین ۷۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان می‌باشد. که همین دستگاه با مخزن زرد و سفید نیز با ایتالیا ۸۳۰۰۰۰۰ ترک ۶۵۰۰۰۰۰ چین ۶۰۰۰۰۰۰ میلیون می باشد که تمامی قیمت های ذکر شده امکان کاهش و یا افزایش را دارد آن هم با توجه به نوسانات بازار این تغییرات به وجود می آید.

 

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

سفارش دستگاه :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست قیمت، می بایست با مدیران فروش مجموعه کشت و صنعت بردیا از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش پشتی تراکتوری

خرید سمپاش پشتی تراکتوری لانس دار

خرید سمپاش پشتی تراکتوری لانس دار جهت سمپاشی، و مبـارزه با انـواع مختلف آفـات و …

26 دیدگاه

 1. سلام ایا به کشور عمارات ارسال دارید؟

  • با سلام و وقتتون بخیر
   شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسی که توی سایت درج شده تماس و پاسخ سوالاتتون رو بگیرین
   موفق باشید

 2. اگر ممکنه از روش استفاده درست از سمپاش ها ویدیو هم بذارید و اینکه گارنتی داره یا نه ، اگر داره چند ماهه هست؟

  • با سلام و وقتتون بخیر
   شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسی که توی سایت درج شده تماس و پاسخ سوالاتتون رو بگیرین
   موفق باشید

 3. محمد بذرافشان

  سلام کل خانواده ما کشاورز‌هست و همیشه برای سم پاشی با مشکل مواجه میشدیم تا این اینکه با این سایت آشنا شدیم ، و بعد از خواندن اطلاعات کامل شما تصمیم به خرید از شما کردیم و خیلی از محصول شما راضی هستیم و به کشاورزان دیگه هم معرفی میکنیم ممنونم ازتون
  پیشنهاد میکنم شما هم از این سایت خرید کنید

 4. I am an agricultural engineer. I really needed this product. It is very practical. I suggest all engineers to buy it.

 5. ممنونم از اطلاعات کامل و سایت خوبتون لطفا قیمت و عکس های بیشتری قرار دهید

 6. فاطمه عامریان

  سلام وقت بخیر، خسته نباشید، ما زمین کشاورزی داشتیم که همیشه با حشره ها درگیر بودیم و سم پاشی به روش قدیمی اذیتمون کرده بود، پدرم از دستگاه های سم پاشی شما خریداری کرد و از زحمت کار ما خیلی کمتر کرد، بعد از دیدن دستگاه و راحتی کار ما تمام کشاورزان آن محل ترغیب شدن از دستگاه شما خریداری کنند. خواستم تشکر کنم از زحمات بی دریغتون

 7. سلام وقتتون بخیر اطلاعاتتون خیلی دقیق بود اما عکس و قیمت هیچی در این رابطه نگذاشته بودید .ممنون میشم توضیح بیشتری در رابطه بدهید

 8. حسین خوش اخلاق

  سلام و احترام. ممنون از اطلاعات خوبتون. این سمپاش پشت تراکتوری ها برای زمین های کشاورزی بسیار کاربردیه.

 9. سلام و درود بر شما و تیم خوبتون سال نو بر همگی مبارک باشه انشا الله آرزو دارم که در سال جدید شاهد پیشرفت بیشتر محصولات و صنایعی که مربوط به کسب و کار های ایرانی هستند باشیم ، ممنون از مطالب مفیدتون من خودم به شخصه خیلی چیزی از سم پاش نمیدونستم ولی خوب چون دوست دارم اطلاعات خودم رو ببرم بالا همه جور مطلبی میخونم ممنون از شما

 10. می کنم به همه عزیزان در سایت بردیا ماشین و قبلاً هم از سایت شما خرید کردم و خواستم رضایت مرا از سمپاش پشت تراکتوری بوم دار تان اعلام کنم قیمت ها بسیار مناسب است

 11. فاطمه قربانخانی

  سلام خسته نباشید مرسی از سایت خوبتون و خدمات عالیتون
  سم پاشی یکی از مرحله های مهم تو کشاورزی هستش و مرحله ای که حتما باید انجام بشه و برای این کار نیازمند دستگاهی هست که سمپاشی انجام بده و این دستگاه شما بسیار عالیه که میتونه این کارو به نحو احسنت انجام بده و به راحتی سمپاشی کنه
  اما چیزی که مهمه اینکه این محصول کیفیت بالایی داشته باشه و علاوه باکیفیت دوام هم داشته باشه
  من برای باغ پدر بزرگم میخواستم واینکه میخوام بدونم هزینه محصول از کجا میتونم ببینم ممنون میشم راهنماییم کنید

 12. میترا رحیمی کمال

  باسلام خدمت شما ببخشید دررابطه با قیمت میفرمایین به شهرستان ارسال دارین ؟آیا کارها گارانتی دارن؟درشهرهای دیگه نمایندگی فروش دارین ؟

 13. زاهده سلیمانی

  سلام
  خسته نباشید
  کاربرد این سمپاش ها فقط با تراکتور هست ؟ به صورت جداگانه هم میشه ازشون استفاده کرد ؟
  احیانا برای گلخونه هم هم کاربرد دارند ؟
  ضمانت نامه و خدمات پس از فروش هم در صورت خرید دارند ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

 14. فاطمه میرزایی برزگر

  برای کشاورزان خیلی عالیه حتما ازش استفاده کنن

 15. فاطمه حاجی اکبری

  سلام وقت بخیر به مجموعه بردیا
  از این سمپاش ها برای پدربزرگم خریداری کردم و خیلی راضی هستند باعث شده که کارشون راحت تره بشه .خوابه کارتون رونق بده
  ممنون

 16. باسلام وعرض ادب واحترام سمپاش پشت تراکتوری برای سمپاشی چه نوع مزارع ودرختانی کاربردداره ودرچه سایزوظفیتهایی تولیدمیشه وجنس این سمپاشهاازچه متریالی میباشد؟؟؟

 17. سلام ممنون از سایت خوبتون و اطلاعات مفیدتون درباره سمپاش ها.بنده ازاین سایت خریدکرده و از خریدم راضی بودم قیمت ها هم مناسب است.باتشکر

 18. سلام خیلی خوب میشه اگه بتونیم تمام محصولاتمون وماشین آلات رو بدون دلالان خریداری کنیم،واقعا این سایت ها باعث میشه که دست دلالان کوتاه،قیمت واقعی،همه به صرفه خریداری شه

 19. با سلام خدمت شما دوستان عزیز مجموعه بردیا،خسته نباشید، وقت بخیر، ممنون از زحماتتون و اطلاعات کامل و دقیق در سایت

 20. مهدی محمدابراهیمی

  ممنون از این محصول بی نظیرتون . من اگر یه دونه بخوام شما به شهرستان ارسال هم دارین؟ و بفرمایین سمپاش شما بیشتر از ۴۰۰ لیتر هم میگیره یا خیر؟ نمونه ای که بیشتر حجم داشته باشه دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *