کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / قیمت دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک مرغداری

قیمت دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک مرغداری

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری که به صورت بشقابی بوده و تمام اتوماتیک می باشند در بازار با دیگر انواع کالا ها متفاوت بوده و می توان گفت با قیمت کمی بیشتر مورد خرید و فروش قرار می گیرند. انواع دانخوری در اشکال ساده و اتوماتیک تولید می شوند که کیفیت بسیار بالایی دارند. دانخوری های مرغداری از نوع بشقابی روشی تمام اتوماتیک برای تغذیه ی مرغ ها است که مزایای بسیاری دارد. گرچه قیمت و هزینه ی اولیه آن کمی بالاست اما در ادامه، سود زیادی خواهد داشت.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

یکی از بهترین انواع دانخوری ها که به صورت تمام اتوماتیک از تولید و استفاده بسیار بالایی در ایران و جهان برخوردار می باشد،دانخوری های بشقابی هستند که از قابلیت استفاده بسیار بالایی برخوردار می باشند.

این نوع دانخوری ها به شکل گرد بوده و طراحی آن ها به گونه ای می باشد که جوجه  مرغ به راحتی می توانند از آن ها استفاده نمایند و غذای خود را بخورند. دانه هایی که در این نوع دانخوری های اتوماتیک بشقابی ریخته می شوند به هیچ عنوان پرت نشده و یا ریخته نمی شوند. این دانخوری ها به صورت خودکار پس از تمام شدن دانه ها پر می شوند و طیور به راحتی از آن ها استفاده می نمایند.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

کشور های وارد کننده انواع دانخوری های بشقابی

دانخوری های تمام اتوماتیک بشقابی برای مرغداری ها علاوه بر تولید بالا در کشور از دیگر کشور ها نیز قابلیت وارد شدن و خرید و فروش در کشور را دارا می باشند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کشور چین
  • کشور ایتالیا
  • کشور تایوان

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

این کشور ها مرغوب ترین کالای تولیدی خود را وارد کشور ایران می نمایند که می توان به صورت عمده آن ها رانیز خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد.

قیمت تجهیزات مرغداری دانخوری و آبخوری اتوماتیک برای مرغ و بوقلمون

دانخوری های اتوماتیک بشقابی به دلیل قابلیتی که دارند در سالن های  بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و به صورت عمده خرید و فروش می شوند. این کالا در انواع درجه یک و حتی دست دوم نیز قابلیت استفاده را دارد که در بازار هر دو نوع آن ها را می توان خریداری کرد. مناسب ترین قیمت فروش آن ها در خرید مستقیم مشاهده می شود که این روش خرید و فروش صرف هزینه های بسیار کمی را شامل می شود.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

برای خرید انواع دانخوری اتوماتیک چه به صورت بشقابی و چه در اشکال دیگر می توان به صورت کاملا مستقیم اقدام نموده و از تولید کنندگان معتبر و نمایندگان فروش در سراسر کشور کالای اصل و مرغوب را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت خریداری کرد.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

برترین فروشگاه های فروش دانخوری بشقابی اتومات برای بلدرچین

دانخوری های بشقابی نه تنها در سالن های مرغداری،بلکه در بسیاری از محله های مختلف که طیور و مرغ های محلی را پرورش می دهند مورد استفاده قرار می گیرد. برترین و معتبر ترین فروشگاه های فروش انواع دانخوری بشقابی جدید در کشور فعالیت می کنند که خریداران می توانند از این فروشگاه ها بهترین کالا را خریداری نمایند.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

تمامی مرغداران کوچک و مخصوصا بزرگ در کشور می توانند از این کالا استفاده نموده و بهترین و سالم ترین نوع مرغ و طیور را به بازار عرضه نمایند تا مصرف کنندگان گوشت نیز دچار مشکل نشوند.

انواع سیستم دانخوری مرغ با برند جامبو

  • سیستم دانخوری دستی یا سطلی
  • سیستم دانخوری ناودانی
  • سیستم دانخوری زنجیری
  • سیسم دانخوری اوگر

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

سیستم دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک

این نوع از دانخوری، جدیدترین نوع دانخوری طراحی و تولید شده و موجود در بازار است که درای مزایای زیادی است که با هم برسی خواهیم کرد. در این سیستم بشقاب ها در اشکال مختلفی مانند گرد، بیضی و یا پروانه ای تولید میشوند. در این سیتم بشقاب ها با فاصله ی حدود ۸۰ سانت از یکدیگر قرار میگیرند و میزان دانی که به هر بشقاب وارد میشود، به وسیله ی دریچه ای که وجود دارد، قابل تنظیم است. هر کدام از بشقاب ها دارای ۱۴ قسمت است.

در این سیستم، دان از مخزنی که ظرفیت آن ۱۰۰ کیلو گرم است به بشقاب ها میرود و تمام بشقاب ها را پر میکند تا بشقاب آخر که پر شد توسط سنسور، موتور خاموش میشود و پخش دانه اتمام میابد.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

مزایای استفاده از دانخوری بشقابی اتوماتیک

در این سیتم به دلیل اینکه از هدر رفتن دانه تا حد زیادی جلوگیری میشود، بازدهی بالا میرود. در این سیستم دیگر نیازی به کارگر برای پر کردن دانخوری وجود ندارد و به این صورت در هزینه های مرغداری صرفه جویی میشود. در سیستم دانخورب بشقابی اتوماتیک، دان به صورت کاملا یکنواخت توزیع میشود و میزان دام قابل تنظیم است.

به علاوه دان از تماس با آلودگی هایی که در محیط مرغداری وجود دارند مانند کود تماس نمیابد. ارتفاع این دانخوری قابل تنظیم است و به آسانی این امر صورت میگیرد. از مزایای دیگر این سیستم  استفاده ی اسان و آسان بودن شستشوی آن است. همچنین هزینه ای که برای سرویس آن نیاز است بسیار کم است.

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانخوری مرغ

خرید دانخوری مرغ اتوماتیک برای سالن مرغداری

خرید دانخوری مرغ و آبخوری اتوماتیک، را می توان یکی از قابل توجه ترین تجهیزات …

کانال تلگرام