کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش دستی / فروش عمده سمپاش شارژی و دستی با ارزانترین قیمت

فروش عمده سمپاش شارژی و دستی با ارزانترین قیمت

سمپاش شارژی را می توان به صورت مستقیم از بازار اینترنت خریداری کرد. انواع این سمپاش ها از جمله سمپاش شارژی و دستی با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت به نسبت کیفیت به صورت عمدت به فروش می رسد.

سمپاش شارژی

کاربرد سم پاش های دستی

 همانطور که می دانید سمپاش ها در اندازه های متنوع با کاربرد های مختلف به فروش می رسد. اما برای استفاده از سمپاش در سطوح کوچک از نوع دستی آن استفاده می کنند. از جمله کاربرد های آن می توان به استفاده در منازل برای ازبین بردن حشرات مزاحم خانگی و از بین بردن سموم آفات یا حشرات ریز در باغچه های کوچک و گلخانه ها اشاره کرد.

سمپاش شارژی

ساختار سمپاش های دستی

 پمپ و مخزن و پیستون موجود در مخزن  از جمله ساختارهای موجود در ساختمان این سمپاش ها می باشد. این سمپاش ها با دو جنس فلزی و پلاستیکی با ظرفیت های شش،هیجده و بیست لیتر در حال عرضه می باشد.

سمپاش شارژی

نحوه ی عملکرد سمپاش های دستی

پیستونی که درون مخزن این سمپاش قرار دارد هوا را به سمت جلو به حرکت در می آورد و آن را به صورت نامساوی به دو قسمت تقسیم میکند. یک قسمت از هوا وارد مخزن می شود و قسمت دیگر از طریق استوانه ی موجود در مخزن از طریق روزنه به سمت بیرون فرستاده می شود. کار هوای درون مخزن این است که مایع را به قطرات درست تبدیل کرده و به صورت متوالی به سمت بیرون پرتاب کند و تبدیل قطرات درشت به قطره های ریز کار هوای قسمت دوم می باشد.

سمپاش شارژی

فروش سمپاش های شارژی وقیمت آن

 این سمپاش ها در انواع مختلفی تولید و عرصه می شود که قیمت آنها متناسب موارد زیر تعیین می شود:

  • جنس مخزن
  • نوع باطری
  • طول پاشش
  • ظرفیت
  • وزن خالی

 سمپاش شارژی

نکات ایمنی سمپاشی

از آنجا که سموم می توانند خواص زیان باری برای حیوانات،پرندگان و انسان ها داشته باشند همیشه برای جلوگیری از ایجاد خطرات احتمالی به  برچسب های روی ظروف سم دقت کنید. درون این برچسب ها اطلاعاتی نوشته شده که بهتر است با جستجو و مطالعه ی بیشتر با این اصطلاحات آشنا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *