کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

فروش سمپاش فرغونی با مخزن های پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری، و بالاتر در نمونه های دست دوم و نو در بازار جهت سهولت هرچه بیشتر زارعین در زمان پاشش مزارع، یا باغات، موجود می باشد. فروش انواع مختلف این سمپاش با موتورهای ایتالیایی، و ترک، سبب گرایش متقاضیان زیادی به این نمونه از دستگاه سمپاش شده است. فروش سمپاش فرغونی در کلیه فروشگاه‌های ادوات کشاورزی و وسایل باغبانی انجام می‌پذیرد. می‌توان با مراجعه به این مکان‌ها نسبت به انتخاب دستگاه مناسب از لحاظ کارایی و وسع مالی اقدام نمود.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت فروش سمپاش موتوری فرغونی چرخ دار تایوانی

فروش این نمونه از سمپاش به عنوان یک گزینه مناسب برای سمپاشی، و یا محلول پاشی، در اغلب باغات متراکم و یا میوه، گلخانه، مراکز دامداری، و بسیاری از مرغداریها صورت می پذیرد. و در بسیاری از مناطق کوهستانی، و یا صعب العبور کاربرد بسیاری به نسبت دیگر نمونه ها دارد. آن هم به دلیل حمل و نقل راحتی که این دستگاه دارد.

این دستگاه با موتور و قطعات مختلفی که ساخت کشور هایی از قبیل چین، ترکیه، ایتالیا، ایران و تایوان می باشد که به دلیل قیمت بالایی که برخی از نمونه ها دارند خرید در بازار، مشکلاتی را به همراه دارد. به همین دلیل نمونه هایی از کشورهای چین، تایوان، ایران و کره نیز در بازار موجود می باشد. حال در بین تمامی کشورهایی که نام برده شد. تولیدات کشور تایوان جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است. حال اگر نمونه های تولیدی این کشور را بخواهیم با اطمینان کافی در اختیار بگیریم بهترین راه ارتباط گرفتن با مرکز وارد کننده و پخش کننده اصلی این دستگاه ها می باشد.

فروش سمپاش فرغونی

سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری بنزینی با قیمت ارزان

سمپاش های فرغونی به دلیل داشتن چرخ می توان به راحتی در بین درختان حرکت کرد. این نمونه سمپاش دارای یک مخزن ۱۰۰ لیتری بر روی شاسی بوده. می توان گفت این نمونه سمپاش جزو پر مصرف ترین مدل موتوری چرخدار می باشد. که با توجه به نوع موتور، و اصلی بودن آن قیمتش مشخص می شود.

به طور کلی سمپاش های فرغونی با دو مدل بنزینی، و برقی در بازار موجود می باشد.

  • دارای موتورهایی با دور پایین بوده که عمل کاهش اصطحکاک در موتور و افزایش قدرت را نیز به همراه دارد.
  • مجهز به پمپ پیستونی بوده.
  • دارای مخزن پلی اتیلن می باشد که در برابر سموم شیمیایی کاملا مقاوم می باشد.
  • دارای سیستم شیلنگ جمع کن بوده.

فروش سمپاش فرغونی

بهترین سمپاش فرغونی بنزینی چه خصوصیاتی دارد

این سمپاس جهت مبارزه با انواع آفت‌ها و بیماری در تمامی محصولات باغی و زراعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین جهت ضدعفونی کردن واحدهای دامداری و مرغ داری از کلیه میکروب‌ها و انگل‌ها کاربرد فراوانی دارد. قابلیت متمایز این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه، حمل آسان و راحت در فضاهای مختلف به دلیل شکل ظاهری مناسب آن ( با توجه به داشتن چرخ در زیر آن) می‌باشد.

همچنین با توجه به ظرفیت‌های مختلف این دستگاه امکان استفادۀ آن در مکان‌های کوچک و بزرگ وجود دارد. این نوع سمپاش بهترین پخش کننده سم بر روی آفت است و کمترین صدمه را به محصول می‌زند.

فروش سمپاش فرغونی

فروش خوش قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

مهم‌ترین نکته در فروش سمپاش­ها؛ تبلیغات، کارایی و قیمت مناسب است. کشاورزان و باغداران بر اساس توانایی مالی خود نسبت به خرید سمپاش فرغونی نو یا دست دوم اقدام می‌کنند. در هنگام فروش جنس نو این دستگاه لازم است به ضمانت خرید، سالم بودن کلیه تجهیزات و برآورده کردن نیاز مشتری مورد توجه گردد.

در فروش دست دوم این دستگاه نیاز است قبل از تحویل به مشتری کلیه تجهیزات این سمپاش جهت اطمینان از سالم بودن دستگاه، تست شود و سپس با یقین به صحت کالا نسبت به عرضه و فروش آن به کشاورزان و باغداران اقدام گردد. مهم‌تر از همه موارد ذکر شده، تبلیغات مناسب و جامع در فضای حقیقی و مجازی است. این تبلیغات در افزایش فروش آن تأثیر مستقیم دارد. ضمن اینکه تبلیغات به‌جا و مناسب می‌تواند به افزایش رغبت خریدار منجر گردد. بنابراین اصل در فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری، تبلیغ مناسب در زمان و مکان مناسب جهت معرفی دقیق و جامع محصول است.

فروش سمپاش فرغونی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه سمپاش فرغونی بنزینی

یک نوع از سمپاش هایی که در بازار به فروش می رسد نوع فرغونی این محصول می باشد که با استفاده از بنزین کار می کند. مرکز عرضه سمپاش فرغونی بنزینی می کوشد که این کال

کانال تلگرام