کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش زنبه ای / عرضه مستقیم سمپاش زنبه ای بنزینی

عرضه مستقیم سمپاش زنبه ای بنزینی

سمپاش را می توان یکی از بهترین و ضروری ترین ابزارهای کشاورزی معرفی کرد که با استفاده از آن عملیات سمپاشی به بهترین نحو صورت گرفته و روند تولیدات کشاورزی، تسریع خواهد یافت. اکنون با وجود تقاضای بالا برای این محصول، عرضه مستقیم سمپاش همراه با مدل های مختلف از جمله سمپاش زنبه ای بنزینی صورت گرفته و می توانید یکی از بهترین محصولات که از امکانات و کارکرد عالی بهره برده، برخوردار شوید.

عرضه مستقیم سمپاش زنبه ای بنزینی

مشخصات سمپاش زنبه ای بنزینی

مشخصات سمپاش زنبه ای بنزینی سمپاشی سبب شده تا محصولات کشاورزی روند رشد و تولید بهینه ای را پشت سر نهاده و از کمیت و کیفیت ویژه برخوردار گردند، اما این امر مهم تنها با تکیه بر تجهیزاتی خاص مانند سمپاش صورت گرفته و در اشاره به یکی از بهترین و کارآمدترین نوع این محصول می توان سمپاش زنبه ای بنزینی را نام برد که در ادامه به ذکر مشخصات مهم آن خواهیم پرداخت:

  • این سمپاش از یک پمپ بنزینی تشکیل یافته و سوخت آن بسیار پایین می باشد، بنابراین می توان آن را از سمپاش های مقرون به صرفه به شمار آورد.
  • سمی که توسط این سمپاش به اقلام مختلف پاشیده می شود، در یک بشکه جدا جای گرفته است.
  • یکی از ویژگی های بارز آن، وزن سبک و کمی است که به همراه داشته و در نتیجه می توان آن را به راحتی حمل و نقل نمود.
  • از بهترین نوع پمپ یعنی پمپ تایوانی در ساختار آن بهره برده اند و از این رو قدرت کارکردی فوق العاده و سریعی را داراست.
  • یکی از رایج ترین مدل مربوط به این محصول، سمپاش زنبه ای بنزینی فرغونی بوده که در هر دقیقه مقادیر قابل توجهی سم را در معرض پاشش قرار خواهد داد.
  • نه تنها می توان آن را در باغ ها و مزارع مورد استفاده جهت سمپاشی قرار داد، بلکه امکان استفاده از آن در محیط های سخت مانند کوهستان نیز وجود خواهد داشت.

عمده فروشی انواع سمپاش زنبه ای بنزینی

عمده فروشی انواع سمپاش زنبه ای بنزینی اگر خواستار خرید عمده سمپاش هستید، با مراجعه به برترین مرکز عمده فروشی این گروه از محصولات از جمله مرکز فوق می توانید نتیجه بهتری را حاصل کرده و از محصولات استاندارد و باکیفیت تری برخوردار شوید، برای مثال یکی از محصولات بسیار خوبی که از این طریق در اختیارتان قرار خواهد گرفت، سمپاش زنبه ای بنزینی است که در حال حاضر انواع مختلفی از آن چه از لحاظ سایز و چه از حیث مدل به فروش رسیده و می توانید آنها را انتخاب نمایید، مانند:

  1. سمپاش زنبه ای بزرگ: در مقایسه با سمپاش های کوچک، ظرفیت بیشتری را داشته و عملیات سمپاشی را برای محدوده های وسیع تر به خوبی انجام خواهد داد.
  2. سمپاش زنبه ای هوندا: مجهز به یک موتور پرقدرت مانند موتور هوندا و دارای بهترین عملکرد بوده و یکی از پرکاربردترین و مهمترین انواع سمپاش به شمار می آید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *