کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری اتوماتیک / دانخوری اتوماتیک | تجارت انواع مختلف آن در کشور

دانخوری اتوماتیک | تجارت انواع مختلف آن در کشور

یکی از نیازهای اساسی هر واحد پرورش طیور، آبخوری و دانخوری است. بدیهی است که سود دهی بیشتر، مستلزم کاهش هزینه و افزایش بازده تولید است. از این رو انتخاب سیستم تغذیه مناسبی که خوراک دهی را سریع و آسان کند و در عین حال هزینه را کاهش دهد، بسیار مهم و حیاتی است. دانخوری اتوماتیک در کاهش هزینه کارگر ها، افزایش سرعت تغذیه و جلوگیری از انتقال بیمای ها تاثیر گذار است. این محصول به دلیل کارایی بالایی که دارد، دارای انواع مختلفی می باشد که عبارت است از: دانخوری سینی، دانخوری زنجیری و… .

دانخوری اتوماتیک

تجارت دانخوری اتوماتیک در کشور

تجارت خرید و فروش دانخوری اتوماتیک در کشور به طور گسترده ای در بین مرغ داران رو به افزایش است. خرید و فروش دانخوری و آبخوری مرغ اتوماتیک با توجه به دلیل نیاز امروز بازار طیور به این وسیله افزایش یافته است. به همین دلیل می توان گفت یکی از ضروری ترین تجهیزات برای سالن های پرورش مرغ این وسیله است، زیرا دانخوری اتوماتیک باعث کاهش بسیاری از مشکلات نظیر انتقال بیماری می شود.

همچنین تجارت و فروش دانخوری های اتوماتیک ایرانی در سطح کشور باعث رونق تولید می شود.

دانخوری اتوماتیک

بازار بزرگ فروش دانخوری اتوماتیک در کشور

بازار بزرگ فروش دانخوری اتوماتیک به طور وسیعی در سطح کشور رو به افزایش است. امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که کلیه وسایل و تجهیزات روز به روز در حال پیشرفت می باشند. به همین دلیل سرعت، دقت و زمان از نیاز های ضروری یک اشتغال موفق است تا بتواند با توجه به نیاز روز پیش برود و نیاز بازار را برطرف کند.

یکی از اشتغال هایی که گذشته تا به امروز وجود داشته است و بسیار به مرغ داری ها کمک کرده است تولیدی های ساخت دانخوری و آبخوری مرغ است. این تولیدی توانسته با به وجود آوردن بازار بزرگ فروش دانخوری اتوماتیک در کشور به درستی نیاز مرغدارای ها بر طرف نمایند و به چرخه اقتصادی کشور کمک شایانی بکنند.

دانخوری اتوماتیک

تهیه ارزان دانخوری اتوماتیک در ایران

تهیه دانخوری اتوماتیک ارزان در ایران برای کسانی که می خواهند پا به عرضه پرورش مرغ بگذارند به خوبی فراهم شده است. با توجه به اوضاع اقتصادی موجود در کشور توصیه می شود افرادی که می خواهند در زمینه پرورش طیور فعالیت کنند بهتر است از دستگاه دانخوری دست دوم برای شروع کار خود بهره ببرند.

 یکی از دستگاه های دانخوری که دارای اطمینان بالا برای شروع کار می باشد نوع زنجیری آن است. فروش دانخوری زنجیری دست دوم توسط مراکز معتبر و سایت های اینترنتی مجاز صورت می گیرد تا افراد بتوانند با قیمت مناسب و کیفیت خوب محصول مورد نظر خود را خریداری فرمایند. 

دانخوری اتوماتیک

لیست شرکت های پخش کننده دانخوری اتوماتیک در کشور

لیست شرکت های پخش کننده دانخوری اتوماتیک در سطح کشور به وسیله سایت های اینترنتی مجاز عرضه می شود. این محصول با ارزش به دلیل اهمیتی که دارد بسیار مورد توجه مرغ داران بوده است به همین دلیل ارگان های مربوط به طیور برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو این لیست را توسط فضای مجازی در اختیار مشتریان قرار می دهند تا بتوانند محصولی مطمئن خریداری کنند.

همچنین با ارائه این لیست شرکت های پخش کننده به رقابت سالم تری می پردازند تا بتوانند نیاز مصرف کننده به خوبی رفع نمایند.

دانخوری اتوماتیک

فروش عمده دانخوری اتوماتیک در کشور

فروش عمده سیستم دانخوری اتوماتیک توسط نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر انجام می گیرد. این محصول به دلیل فروش خوبی که در بین مرغداران دارد توانسته بازار داغ رقابت را در بین فروشندگان فراهم آورد. همین امر موجب شده است تا فروشندگان دانخوری محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به دست مشتریان خود برسانند و چرخه تولید را سر پا نگهدارند.

در بین انوع دستگاه های دانخوری موجود، قیمت دانخوری سینی، قیمت دانخوری سطلی و همچنین قیمت دانخوری تراف و قیمت دانخوری دستی در مقایسه با نوع اتوماتیک به صرفه تر است اما با این حال نوع اتوماتیک به دلیل کارایی بالایی که دارد همیشه مورد توجه قرار می گیرد. 

دانخوری اتوماتیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *