کشت و صنعت بردیا
خانه / پد سلولزی / خرید پد سلولزی در مصارف مرغداری

خرید پد سلولزی در مصارف مرغداری

پد سلولزی مرغداری چیست؟ کاربرد آن چیست؟

 

از جنس کاغذ کرافت موج دار می‌باشد که در دیواره های مرغداری استفاده می‌شود. ویژگی آن ذخیره رطوبت مرغداری است که بخاطر خاصیت کاغذ کرافت هیچگونه قارج و باکتری را به خود جذب نمی کند و به راحتی می توان با قرار دادن این دیواره ها در جریان هوا یا استفاده از هواکش و دمنده هوای مرغداری را در روزهای گرم سال خنک نگه داشت.

 

 

خرید و فروش پد سلولزی را می‌توانید با خیال راحت از سایت بردیا کشت انجام دهید. مشخصات پدسلولزی مرغداری:

 

  1. افزایش راندمان مصرف انرژی
  2. خودشویی و آلوده نشدن
  3. طول عمر بیشتر نسب به پوشال
  4. جذب رطوبت بالاتر و تبیخر سریع نسبت به پوشال
  5. مقاوت در برابر نفوذ گرد و خاک

 

خرید پد سلولزی امروزه در مصارف مرغداری امری بدیعی به شمار می‌آید. به این منظور که وجود فن، و پد سلولزی در مصارف مرغداری سبب می‌شود تا فن مانند پره‌های کولر، و پد سلولزی نیز همانند پوشال آن کار تحویه هوا را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. که وجود این سیستم درون مرغداری امری بدیعی می‌باشد.

 

 

خرید پد سلولزی

 

پد سلولزی :

پد سلولزی به این دلیل که آب زیادی را درون خود نگه می‌دارد خنک کنندگی بیشتری دارد. سبب افت فشار شده که این امر مصرف برق را به شدت کاهش می‌دهد و عمر طولانی تر به نسبت پوشال دارد،.

 

سیبستم آن به گونه‌ای طراحی شده که، از ورود باکتری و عوامل بیماری‌زا به داخل نیز جلو گیری می‌کند و دی اکسید کربن را کاملا از محیط خارج می‌سازد. که تمامی این عوامل سبب رشد بیشتر جوجه ها شده، و ارتقاع سطح کیفی را نیز به همراه دارد.

 

 

خرید پد سلولزی

خرید پد سلولزی مرغداری :

خرید پد سلولزی جهت مصارف مرغداری، سبب می‌شود تا در برخی از مناطق که هوای مطلوبی ندارند و در بسیاری از مواقع دمای هوا بسیار بالا می‌رود، و وجود دستگاه‌های خنک کننده و یا تهویه هوا، هزینه‌های بسیاری نیز با خود به همراه دارد.

 

اما اگر در این مناطق تهویه های سالن سیستم پد سلولزی به کار برده شود. سبب می‌شود تا سرعت گرما به شدت پایین بیاید و در تمامی ساعات نیز هوای کاملا مطلوبی را در سالن مرغداری خود مشاهده کنیم.

 

که این به نوبه خود باعث افزایش کیفیت در روند پرورش طیور می شود. و از ورود بسیاری عوامل بیماری به داخل سالن جلو گیری به عمل می آید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید، و یا نحوه نسب سیستم پد سلولزی در مرغداری, گلخانه، و یا مراکز دیگر، باید با مهندسین زبده شرکت بزرگ بردیا ترید، از طریق سایت های اینترنتی مشورت به عمل آید، تا در ادامه به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد.

منبع : بردیا ترید

 

 

خرید پد سلولزی

 

 

 

 

خرید پد سلولزی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *