کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش دستی / خرید سمپاش پشتی دستی ۲۰ لیتری

خرید سمپاش پشتی دستی ۲۰ لیتری

خرید سمپاش پشتی دستی با مخزن ۲۰ لیتری برای استفاده در انواع مزارع کشاورزی، انواع باغات کوچک، و محل نگهداری دام و طیور می باشد. و به خاطر وسیع بودن دامنه کاربردی این نمونه سمپاش، می توان در مراکز عمومی مانند ورزشگاه ها و مراکز علمی، و یا کارخانه جات و مکان هایی از قبیل اینها می توان این دستگاه را خریداری و مورد استفاده قرار داد.

خرید سمپاش پشتی

سمپاش پشتی دستی

سمپاش پشتی دستی دارای مخزن ۲۰ لیتری بوده که با دو بند حمایل  مانند كوله پشتي بر روي شانه هاي فردی كه سمپاشي مي كند قرار مي گيرند، و با تلنبه ای که در کنار آن قرار دارد هوا درون مخزن جمع شده و سبب پاشش مایع درون مخزن می شود. این نمونه دستگاه معمولا دو نوع فشار متناوب و با فشار دائم بوده، که توسط فرد حمل می شود و با کمک دسته می توان پمپ نمود تا به فشار خروجی دست رسی پیدا کرد. که معمولا این دستگاه از فشار کمی نیز برخوردار می باشد که در سمپاشی کمک می کند تا به گیاهان یا محصولات اطراف آسیب وارد نشود و صرفا علف های هرز یا دیگر موارد کوچک یا حشرات را مورد پوشش قرار دهد.

خرید سمپاش پشتی

سمپاش پشتي ۲۰ لیتری با فشار متناوب (كتابي)

اين نوع سمپاش به سمپاش كتابي معروف است، فردی كه با اين سمپاش كار مي كند با يك دست تلمبه مي زند و با دست ديگر سمپاشي مي کند. فشار در اين سمپاش کاملا متناوب است. و مايع سم به وسيله فشار موجود در منبع كوچكي از سمپاش خارج می شود.

خرید سمپاش پشتی

سمپاش پشتي ۲۰ لیتری با فشار دائم (استوانه اي)

فشار سمپاش به وسيله يك پمپ پيستوني ساده دستي تامین می شود كه در قسمت داخلي بالاي مخزن قرار دارد. و می بایست قبل از شروع مخزن را در حدود نصف تا دو سوم از مايع سم پر كرد و با تلمبه زدن هوا تحت فشاري در حدود ۵ تا ۶ اتمسفر در داخل مخزن ذخیره می شود، که در ادامه باید شير خروجي مايع سم را باز کرده و شروع به سمپاشي کرد.

خرید سمپاش پشتی

خرید سمپاش

جهت خرید انواع مختلف سمپاش ها، و سموم، می بایست با متخصصان فروش مجموعه بزرگ بردیا ترید در اینترنت ارتباط برقرار کرد تا از تمامی خدمات این کمپانی در خصوص خرید، فروش، مشاوره، تخفیفات ویزه، و دیگر گزینه ها بهره مند شد.

منبع : بردیاترید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *