کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / خرید تجهیزات مرغ و مرغداری کاملا مدرن و تمام اتوماتیک در شیراز

خرید تجهیزات مرغ و مرغداری کاملا مدرن و تمام اتوماتیک در شیراز

خرید تجهیزات مرغ و مرغداری کاملا مدرن امروزه در بسیاری از سالن های مرغداری رونق بسیاری را به خود اختصاص داده است. به گونه ای که در بسیاری از موارد می توان گفت بدون این تجهیزات امکان اداره مرغ، و مرغداری امکان پذیر نیست. و این تجهیزات به صورت تمام اتوماتیک در شهرهای بزرگی از جمله شیراز، اصفهان، تبریز، و بسیاری از استانهای پر قدرت در زمینه پرورش دام و طیور نقش به سزایی ایفا می کنند.

خرید تجهیزات مرغ

خرید تجهیزات مرغ و مرغداری :

خرید تجهیزات برای مرغ و مرغداری اغلب به گونه ای صورت می پذیرد که بسیاری از دستگاه ها و لوازمی که در این زمینه خریداری می شود مورد استفاده قرار نمی گیرند، و در برخی قسمت ها نیز، دستگاه مورد نظر نیز با مکان مطابقت پیدا نمی کند. در این میان بهره گیری از تجربیات مهندسین ماشین ساز در زمینه طراحی سالن، و ساخت بهترین تجهیزات، می تواند ساختار بندی مجموعه ما را با سرعتی چند برابری پیش ببرد.

خرید تجهیزات مرغ

خرید تجهیزات تمام اتوماتیک :

در گذشته جهت پرورش دام و طیور از لوازمی بهره می بردند که، احتیاج به نیروی انسانی بسیاری در این زمینه می بود. و هزینه های گرمایشی و نگهداری آن کاملا سعودی بالا می رفت. و با بروز کوچکترین بیماری تلفات بسیاری همراه داشت. اما امروزه با بهره گیری از دستگاه های مدرن، و کاملا اتوماتیک سبب شده تا تغییرات کلی در این زمینه صورت پذیرد. و با یک مهندسی بسیار قوی تا ۹۰ درصد مشکلات گذشته کاهش پیدا کند.

خرید تجهیزات مرغ خرید تجهیزات مرغ

منبع : بردیا ترید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی لوازم مرغداری

فروش اینترنتی لوازم مرغداری و تجهیزات دست دوم و نو

فروش اینترنتی لوازم مرغداری و تجهیزات مورد نیاز در راه اندازی، و یا بازسازی سالن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *