کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری اتوماتیک / توزیع کنندگان آبخوری اتوماتیک مرغ

توزیع کنندگان آبخوری اتوماتیک مرغ

آبخوری اتوماتیک مرغ از این مجموعه در حجم های گوناگون و با فروش ویژه همراه است به گونه ای که شما می توانید محصولات مورد نیاز و درخواست خود را از این مجموعه توزیع کننده بع راحت ترین شیوه ممکن و در حجم اندازه های دلخواه تان تهیه کنید.

به یاد داشته باشید که آبخوری اتوماتیک مرغ همواره دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که می تواند شما را در رسیدن به صرفه‌جویی برتر و کنترل مخارج تان یاری و در راستای رسیدن به برترین مرغ های پرورش یاری بکند .

توزیع کنندگان  آبخوری اتوماتیک مرغ

ویژگی آبخوری اتوماتیک مرغ

ویژگی آبخوری اتوماتیک مرغ ویژگی های بسیار زیادی برای آبخوری اتوماتیک مرغ مطرح می باشد به گونه‌ای که در سایین ویژگی‌ها و مزیت‌های برتر توانسته است آبخوری یادشده در ارتفاع قابل تنظیم میگردد بگیرد و همواره انواع و اقسام مرغ ها و جوجه ها فرآیند خوردن آب را با کمترین هزینه کرد و با برترین محصولات کاربردی در زمینه صرفه جویی انرژی و آب پیگیری بکند.

این آبخوری اتوماتیک می‌تواند آب سالم و کاملا بهداشتی را طی لوله کشی های تعبیه شده و بدون هیچ گونه آلودگی و یا برخورد عوامل بیماری زا طی مسیر به اختیار مرغ ها قرار داده و آشامیدن آن را به یک کار آسان و تسهیل شده تبدیل بکند.

این محصول قابلیت جلوگیری از هدر رفت آب را دارد و می‌تواند به واسطه ویژگی کنترل شوندگی و کاملاً اتوماتیک بودن قطع آب را به سریع ترین شکل انجام داده و وصل آن را نیز به شیوه‌های کاملاً تصویب شده پیگیری بکند.

بسیاری از پرورش دهندگان مرغ و طور همواره از این محصول برای واکسیناسیون آشامیدنی طیور نیز استفاده می‌کنند که در کنار آن این دستگاه ها می تواند آب مورد نیاز یک روزگی و تا پایان پرورش مرغ فرایند آبرسانی به آن را بر عهده داشته باشد.

نظافت این دستگاه بسیار آسان است و نیازی نیست روزانه مورد شستشو قرار بگیرد و با یک آبکشی روکشی می‌توانید آن را پاکیزه و از هرگونه آلودگی بدون نگهداری کنید.

این دستگاه کاملاً تنظیم می باشد و تمامی قسمت های آن می‌تواند توسط سیستم‌های هوشمند نظارت و بررسی کرده‌اند تا تمامی مرغ ها به آبهای سالم و قابل دسترسی داشته باشند.

فروش انواع آبخوری اتوماتیک مرغ

فروش انواع  آبخوری اتوماتیک مرغ فروش انواع آبخوری هوشمند اتوماتیک مرغ از این مجموعه در حجم و اندازه های گوناگون پیگیری می شود به گونه ای که شما می توانید با خرید این محصول شما ندارند از این مرکز به راحت ترین شیوه به خواسته خود دست یافته و در جهت رسیدن به برترین محصولات هم می تواند هم صرفه اقتصادی را برای شما به ارمغان داشته و هم موجبات صرفه‌جویی در وقت انرژی و هزینه را ممکن بسازد بشوید

سایزبندی آبخوری نیز متناسب با اندازه مرغ و جوجه تعیین می‌شود و می‌توانند هر پرورش دهنده مرغ محصول مورد درخواست و تقاضای خود را از این مجموعه تهیه کنند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

یک دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید
    من مدل آبخوری اتوماتیک رو خریدم خیلی عالیه راحت شدم دیگه از آب دادن بهشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *